Șofer

Inteligent Auto SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 9500 Până la 13500 MDL
Program de muncă: Full-time
Cerinţe faţă de candidat:

permis de conducere categoria ”B” (experienta de condus minim 2 ani);
persoane tinere si energice, pozitive si amabile;
cunostinte minime in domeniul reparatiei autoturismelor;
cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă;
abilităţi de comunicare;
punctualitate, responsabilitate şi executivitate;
cunoașterea computerului la nivel de utilizator.

Responsabilităţi de bază:

Urmărirea dotării autovehiculelor;
Deplasarea cu autoturismul in raza orasului Chisinau;
Evidența consumului de carburant;
Întocmirea documentelor premergatoare vînzării.

Compania specializată în vînzarea autoturismelor oferă:

condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
posibilitatea de creştere profesională;
investiție în dezvoltarea profesională.

Locaţia: Chişinău, Moldova

Încurajăm toţi candidaţii care nu au o experienţă de lucru, dar sunt siguri că pot obţine succese mari să aplice CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: contabilitate.resource@yahoo.com cu specificarea obligatorie pentru functia - Sofer-Logist . E-mail:
contabilitate.resource@yahoo.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide