SMM | Specialist Marketing

Tronex Com
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15000 Până la 16000 MDL
Program de muncă: Full-time
Brandul STILL FERRO angajează Social Media Manager!
Suntem brand autohton cu mobilier stilat pe care de-o dragoste să-l promovezi! Avem un nume notoriu pe piața locală și externă, adunăm lunar o multitudine de feedback-uri pozitive!
Suntem gata să-ți oferim:

Angajare oficială
Salariu negociabil (de la 15000 MDL)
Mediu de lucru plăcut
Telefon de serviciu
Recompensa prânzului 50%
Regim de lucru: Full time (Luni-Vineri) 10.00-16.00

Care sunt responsabilitățile tale?

Elaborarea contentului vizual (foto/video) + text pentru postări și stories, conform planului lunar de conținut
Organizarea și participarea la filmări (video/poze pentru content)
Elaborarea creativelor pentru promoții și campaniile de promovare
Raportarea lunară și analiza performanțelor
Gestionarea conținutului pe site-ul companiei

Сerințe pentru poziție:

Studii superioare în marketing, PR
Experiență de lucru ca SMM
Cunoașterea instrumentelor de targetare în rețelele sociale
Experiență practică cu editori de foto/video

Adresa noastră: șos. Balcani 3A
Dacă credeți că sunteți potrivit(ă) pentru această poziție vă rugăm să trimiteți CV-ul la hr@tronex.md. Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@tronex.md
Telefon: +373 60 468 333
Telefon:
060468333
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide