SMM Manager

Nova Porta
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:

Gestionarea paginilor de rețele sociale, umplându-le la timp cu conținut util, interesant și de înaltă calitate
Dezvoltarea strategiei de promovare a produselor, crearea planurilor media și de conținut
Promovarea unui produs sau serviciu pe rețelele de socializare prin intermediul instrumentelor ADS
Dezvoltarea proiectelor și concursurilor creative speciale
Pregătirea rapoartelor privind conturile și promovarea

Cerinte:

Cunoasterea limbilor româna și rusă
Creativitate inițiativa și dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi)
Capacitatea de a structura corect textul și de a expune clar ideea
Cunoștințele generale despre ADS Business Manager, Facebook/Instagram
Cunoștințe în elaborarea și montarea filmulețelor video

Noi oferim:

Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri pentru performanta
Lucru intr-un colectiv tanar, ambitios si profesionist
Program de lucru: 5 zile pe saptamină
Libertate de creaţie şi perspectivă în dezvoltare profesională
Beneficii non - financiare (prânz, ceai, cafea din partea companiei).

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanără și ambitioasa, asteptam CV-ul pe adresa: hr@novaporta.md. Email: hr@novaporta.md
Tel.: 069077715
Telefon:
069077715
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide