Șef/Șefă Secția sisteme aplicative

Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Organizează și dirijează activitatea Secției și asigură îndeplinirea sarcinilor ce stau în fața acesteia. Dezvoltă sistemul de control managerial;
Contribuie la dezvoltarea sistemului de management al calității și securității informației în conformitate cu cerințele standardelor ISO 9001 și ISO/IEC 27001;
Coordonează și elaborează soluții tehnice pentru proiecte, studiază și coordonează documentația de proiect;
Coordonează elaborarea și respectarea politicii de securitate informațională a instituției;
Participă la selecția candidaților pentru suplinirea funcțiilor vacante din cadrul Secției;
Asigură confidențialitatea datelor cu caracter personal în conformitate cu prevederile legislative.

Cerințe:

Studii tehnice superioare preferabil în domeniul informaticii;
Cunoaşterea limbii de stat, ruse, și o limbă de circulație internațională;
Experiență în conducerea unei echipe, aplanarea situațiilor de conflict, menținerea și motivarea angajaților din echipă;
Responsabilitate, inițiativă, perseverență, comunicabilitate;
Gândire analitică și strategică, experiență în managementul proiectelor, implicarea în mai multe proiecte concomitent;
Abilități de multi-tasking și prioritizare a sarcinilor;
Apreciem tendința spre dezvoltarea profesională continuă.

Beneficii:

Schemă salarială atractivă;
Lucru ce cele mai noi tehnologii;
Training-uri de pregătire profesională;
Oportunități de creștere în carieră;
Contract de angajare în prima zi de muncă;
Echipă prietenoasă și mediu de lucru confortabil;
Zi liberă achitată în ziua de naștere.

Expediază CV-ul la adresa de email: hr@stisc.gov.md.
Pentru mai multe informații accesează: www.stisc.gov.md.
E-mail: hr@stisc.gov.md
Telefon: 022820911
Telefon:
022820911
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,