Șef Resurse Umane

Avicola Floreni
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Planifică, conduce, implementează și dezvoltă politici, procese și inițiative în domeniul resurse umane, pentru a asigura suportul necesar companiei în realizarea strategiei de business
Elaborează, aprobă și asigură implementarea strategiei de resurse umane. Setează obiectivele strategice și elaborează planuri tactice în vederea implementării eficiente a strategiei
Administrează, monitorizează și coordonează procesele de resurse umane: Recrutare, HR Administrare, Adaptare, Cultură Organizațională, Managementul Performanței, Instruire și Dezvoltare, Compensații și Beneficii, Planificare State de Personal și Bugetul HR
Conduce Departamentul Resurse Umane, asigurând un management eficient
Monitorizează aplicarea corectă a legislației muncii în activitatea de administrare personal. Se menține la curent cu modificările în domeniul legislației muncii și asigură adaptarea proceselor/actelor/regulamentelor în vederea conformării cu normele legale
Asigură elaborarea și adaptarea regulamentelor de salarizare. Monitorizează respectarea acestora.
Monitorizează implementarea și respectarea procesul de management al performanței la nivel de companie. Asigură eficiența procesului la toate etapele de implementare.
Asigură elaborarea și prezentarea către conducere a Bugetului HR si de salarii (anual). Asigură respectarea acestuia.

Cerințe față de candidat:

Studii superioare (Juridic; Management; Psihologie);
Cunoașterea fluentă a limbilor: română, rusă, engleza va constitui un avantaj;
Experientă profesională în domeniu de min. 3 ani;
Cunoștințe profunde privind managementul resurselor umane și legislația muncii;
Cunoștințe de management organizațional, time management, task management, leadership
Excelente abilități de comunicare, lucru în echipă;
Abordare profesionistă cu privire la confidențialitate;
Cunoştinte temeinice de operare a MS Office (Word, Excel, 1C);
Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate.

Compania oferă:

lucru într-o echipă dinamică, calificată și cu scopuri comune;
perspectiva creării unei cariere de success;
salariu competitiv;
transport și alimentație.

Condițiile de lucru și salariul se vor discuta în cadrul interviului.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060576304. E-mail: cadre@floreni.md
Telefon: (022) 66 70 84, 060576304
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide