Secretar de redacție al unui ziar financiar

INDEPENDENT MEDIA SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Secretară de redacție al unui ziar financiar
Responsabilitățile principale
*Să execute strategia de social media și să aleagă platformele potrivite pentru fiecare mesaj conform indicatiilor directorului executiv
*Să realizeze popularea site-urile cu informații conform indicatorilor directorului executiv
CANDIDATUL IDEAL
*Diploma/doctorat în economie
*Cunoștințe avansate de limba italiana scris și vorbit
*Pasiune pentru content writing limba italiana
*Abilități excelente de organizare,planificare și gestionare a timpului de lucru
*Capacitatea de a respecta termenele limita
*Cunoștințele principalelor programe de grafica și marketing online reprezintă un plus
ASIGURAM
*Instruire privind software-ul utilizat la locul de munca
*Formare pe piata financiară
*Pregătire profesională
*Contract full-time cu pachet social complet
*Un salariu motivant și prime atractive
*Oficiu modern și condiții de muncă excelente in centrul Chișinăului sau posibilitatea de a lucra de acasă
Persoana de contact:
Emilio Tomasini
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide