Manager Clienți | 14000-18000 MDL

FCM Trading Expo
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 14000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
FCM Trading Expo în parteneriat cu Arachas Group (SUA) este în căutarea unui/ei Manager Clienți pentru a se alătura echipei noastre. Compania noastră prestează servicii de consultanță clienților de pe teritoriul SUA.
Responsabilități:

Preluarea apelurilor de la clienți și oferirea unei asistențe prompte și profesionale în legătură cu produsele și serviciile noastre de asigurări.
Înregistrarea și gestionarea cu precizie a informațiilor relevante despre clienți și interacțiunile cu aceștia în sistemul nostru.
Colaborarea strânsă cu echipa din SUA pentru a asigura o experiență satisfăcătoare pentru clienți.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul serviciilor NU este obligatorie.
Abilități avansate de comunicare verbală și scrisă în limba engleză.
Cunoștințe în utilizarea aplicațiilor Microsoft Office.
Atitudine pozitivă, orientată către client și soluții, atenție la detalii.

Grafic de muncă:

Luni-vineri, între orele 17:00 - 01:00.
Este necesară deținerea unui mijloc de transport pentru deplasarea la sediul nostru: sectorul Buiucani, Chișinău.

Oferta noastră:

Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților tale.
Salariu competitiv, creștere și bonusuri în funcție de performanță.
Echipă tânără și oficiu modern.

Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către clienți și dornică să-și construiască o carieră în domeniul asigurărilor, te încurajăm să aplici. Trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: fcm.tradingexpo@gmail.com cu titlul “HR: Manager Clienți”.
Dacă ai întrebări, nu ezita să ne contactezi.
N.B. Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu. E-mail: fcm.tradingexpo@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide