Recrutor

1CALLCENTER
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 8000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De acasă/De la birou
1 CallCenter este un centru de contact de externalizare care lucrează cu parteneri și clienți din întreaga lume. Produsele noastre principale sunt suplimente alimentare, amulete, produse de casă și produse de înfrumusețare. Am început în 2012. Lucrăm cu mai multe țări vecine, Europa și Asia. Gestionăm apelurile cu clienții interesați să cumpere bunuri.

NOI VA OFERIM:
- locație convenabilă - posibilă munca la distanță;
- grafic de lucru flexibil
- salariu fix +bonus;
- traininguri și mărirea calificării din contul companiei;
- teambuilding-uri active și interesante;
- echipă binevoitoare și profesionistă;
- posibilitatea de a avansa în carieră;
- oficiu modern cu ceai\cafea,dulciurile și consola de jocuri pentru odihnă.

Responsabilități principale:
- Organizarea si controlul procesului de recrutare (de la elaborare anunț până la selecție)
- Indeplinirea planului lunar
- Identificarea și atragerea candidaților potriviți în cadrul companiei
- Evaluarea competențelor și experienței candidaților prin interviuri și evaluări
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu candidații

Cerințe principale:

-Experiență anterioară în recrutare, preferabil în domeniul constructiei
-Cunoașterea utilizării calculatorului și a pachetului Microsoft Office
-Abilități excelente de comunicare, abilitatea de a exprima clar și accesibil gândurile
-Abilități de organizare și gestionare a timpului, orientat spre rezultate și responsabil
-Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și rapid
- Vorbire liberă în limba română si rusa(programele de lucru sunt in limba rusa), abilitatea de ascultare activa si lucrul în echipă.

Compania noastră vă oferă toate condițiile pentru o muncă confortabilă! Trimiteți CV-ul la irina.beshliu@mail.ru sau contactați-ne la +37360261566 si pe Telegram, Viber sau WhatsApp și cu siguranță vă vom invita la un interviu!
Persoana de contact:
Irina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide