Recruiter

Maurt
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem în căutare unui Recruiter talentat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre în departamentul de Resurse Umane.
Căutăm un candidat pasionat de recrutare și dezvoltarea personală, având abilități excelente de comunicare și o capacitate demonstrată de a identifica și atrage talente remarcabile.

Cerințe:

Experiență demonstrată în recrutare și selecție, de preferat într-un mediu corporate sau de birou.
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Capacitatea de a gestiona multiple proiecte și sarcini simultan.
Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în schimbare rapidă.
Dorința și abilitatea de a antrena și dezvolta personalul în scopul îmbunătățirii performanței și a creșterii profesionale.
Diplomă de studii superioare în domeniul Resurselor Umane, Psihologie, Business sau domeniu similar.

Responsabilități:

Realizarea procesului complet de recrutare, de la identificarea necesităților de personal până la integrarea cu succes a noilor angajați în organizație.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de recrutare eficiente pentru a atrage candidați calificați și talentați.
Gestionarea și actualizarea bazei de date a candidaților și utilizarea diverselor platforme de recrutare pentru identificarea potențialilor candidați.
Realizarea interviurilor și evaluarea candidaților pentru a identifica cei mai buni potențiali angajați.
Furnizarea de orientare și training pentru personalul nou angajat și asigurarea unei integrări eficiente în echipă.
Colaborarea strânsă cu managerii departamentelor pentru a identifica nevoile de personal și a dezvolta planuri de creștere și evoluție profesională.
Asigurarea dezvoltării continue a angajaților existenți prin programe de training și coaching.

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-o companie inovatoare și în continuă creștere.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la succesul nostru continuu, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email victor.morar@maurt.md. E-mail: victor.morar@maurt.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide