Recruiter

PfB Collection
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 8000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Despre noi:
Compania PfB Collection creată de către profesioniști în domeniul recuperării datoriilor restante și este despre aplicarea celor mai bune practici de recuperare de-a lungul anilor.
Pentru compania PfB Collection, dezvoltarea este un proces continuu, în cadrul căruia, orice membru al echipei PfB are posibilitatea de a participa în crearea unui mediu de lucru cât mai confortabil.
Cerințe:

Studii superioare;
Cunoașterea limbii române și rusă;
Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office;
Dorința de dezvoltare continuie și rezistență la situații de stress;
Abilități bune de comunicare și organizare.

Responsabilități:

Postare anunțuri pe platforme de recruatre și rețele de socializare;
Prelucrare apeluri și CV de la candidați care caută un post de lucru;
Parcticipare activă în cadru procesului de intervievare și selecție a candidaților;
Administrarea și actualizarea permanentă a bazei de date cu potențiali candidați;
Analiza pieții și cautare permanentă a noi instrumente de recrutare.

Noi oferim:

Salariu atractiv și posibilitatea de a-ți influența veniturile.
Birou confortabil, modern, cu toate facilitățile.
Program de lucru luni-vineri 9:00 până la 18:00.
Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.
Instruire si dezvoltare personală (cursuri de management, traininguri speciale de specialitate, workshop-uri de la speakeri interesanti).
Posibilitatea de creștere în companie (ne creștem liderii doar în cadrul companiei).
Evenimente corporate și sărbători pe cheltuiala companiei, „zile dulci”, etc.
Cadouri și stimulente valoroase din partea companiei pentru cei mai buni dintre cei mai buni.

Aplică, echipă te așteaptă!
*Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către PfB Legal Consulting.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide