Recepționist/ă

Dentino
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Echipa Noastră:
Dentus Dentino este în căutarea persoanei dedicate și pline de aspirații pentru a completa echipa dinamică a Recepției clinicii. Eficiența muncii echipei noastre derivă din cooperarea și respectul prezentat față de importanta și aportul adus de fiecare membru al echipei.
Sarcina ta:
Daca esti o persoană ambitioasă și doresti să contribui la realizarea sarcinilor Dentus Dentino prin prin asigurarea prestarii unui serviciu profesionist, te poti alătura echipei noastre cu multă încredere.

Responsabilități:

Întâmpină pacientul și reprezintă clinica Dentus Dentino;
Se asigură de liniștea și confortul emoțional al fiecărui vizitator;
Gestionează direct solicitările, programările vizitelor;
Oferă toată asistența necesară pe parcursul aflării pacientului în clinica conform planului de tratament;
Recepționează sugestiile de îmbunătățire, comentariile și reclamațiile pacienților cu multă atenție;
Reprogramează pacienții în caz de perioade suprasolicitate pentru buna gestionare a fluxului de pacienți;
Crează rapoarte zilnice operaționale.

Despre tine:

Tânăr și dinamic:
Studii superioare de licență;
Experiență în domeniul hotelier constituie un avantaj;
Spirit dezvoltat de observație;
Abilități de control și analiză;
Gata să îmbrățișeze valorile companiei;
Atenție la detalii, responsabilitate, atitudine pozitiva;
Abilități de lucru în echipa- amabilitate și loialitate;
Dorinta de a invata ceva nou și a te dezvolta continuu;
Motivație și entuziasm;
Sociabilitate și pozitivism;
Fluent în limbile RO și RU;
Orientare către pacient;
Abilități de utilizare MS Office, Google, internet.

Beneficiile Noastre:

Salariu competitiv;
Program de instruire și suport continuu;
Posibilitate de crestere și dezvoltare în cadrul companiei;
Echipa de oameni deschisi, pasionati si orientati spre succes;
Program de muncă Luni-Vineri (09:00-18:00H) + zile de sâmbătă la necesitate;
Uniformă de lucru;
Reducere la serviciile clinicii.
hr@dentus.md
+(373) 68 797 799, Tatiana
Chișinău, str. Gheorghe Asachi 4
www.dentus.md
www.dentino.md
Telefon:
+(373) 68 797 799
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide