Recepționer (Dispecer pe curieri) | Приемщик (Диспетчер)

Nova Poshta
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 9000 Până la 11000 MDL
Program de muncă: În ture
„Nova Poshta” - lider în expres livrări în Moldova. Echipa noastră este în continuă creștere și în prezent căutăm un Recepționer (Dispecer pe curieri).
Oferim:

salariu oficial competitiv, concedii plătite;
asigurare de sanatate;
echipă prietenoasă.

Cerințe:

controlul și încărcarea mașinilor conform graficului;
pregătirea documentelor; pregătirea traseelor de livrare;
distribuirea trimiterilor poștale către persoanele responsabile - șoferi;
introducerea datelor în baza de date 1C;
încărcarea și descărcarea trimiterilor poștale din mașini.

Așteptăm de la tine:

disciplină;
sârguinţă.

Program de lucru – în ture.
Salariu: 10.000 lei pe card

«Новая пошта» – лидер экспресс-доставки в Молдове. Наша команда постоянно растет, и сейчас мы ищем «диспетчера по выпуску».
Мы предлагаем тебе:

"белую" конкурентную заработную плату, оплачиваемые отпуска, больничные;
медицинское страхование;
дружеский коллектив.

Что нужно делать:

контроль и загрузка авто согласно действующим графикам;
оформление документации; подготовка маршрутов следования;
распределение посылок по водителям;
вносить данные в базу 1С;
загружать и разгружать авто.

Мы ожидаем от тебя:

дисциплинированность;
исполнительность.

График работы - плавающий
Оплата: 10000 леев на карточку

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме на e-mail: hrjob@novaposhta.md.
Телефон: +37378672277 E-mail: hrjob@novaposha.md
+37378672277
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide