Продавец-консультант электроинструмента и садовой техники

Oraș: Cahul
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 11000 MDL
Program de muncă: Full-time
Administrator-Magazin

Compania oferă:

Salariu 11 000 lei + % din vânzări;
Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;

Program de lucru:

Marți-Vineri 8:00-17:00
Sâmbătă-Duminică 8:00-14:00
Luni - zi liberă

Responsabilități:

Consultarea și deservirea clienților;
Planificarea și coordonarea necesarului de produse în magazinul specializat;
Participarea la aranjarea vitrinelor și a produselor în magazin.

Cerințe față de candidat:

Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
Experiența în vânzări constituie un avantaj;
Responsabilitate, integritate, abilități de comunicare, orientare către client.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: office@kamoto.md
Detalii la numărul de telefon: 060850802
Află mai multe detalii despre noi aici: www.kamoto.md.
E-mail: office@kamoto.md
Телефон: 060850802
Telefon:
060850802
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide