Operator On-Line magazin, cu experiență

Instrumentool.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Dacă ești Activ și Ambițios, dacă îți Dorești să Câștigi și să-ți Creezi o Carieră de Succes - te invităm să te alături Echipei InstrumenTool.MD.
Responsabilități:

Preluarea comenzilor, consultarea clienților, procesarea comenzilor pentru vânzare.
Respectarea procesului de vânzare On-Line.

Profilul candidatului:

Aptitudini de operare PC la nivel avansat (MS Office, baze de date, Internet, email, s.a.);
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Experiența de lucru în domeniul vânzărilor de orice bunuri și servicii – constituie un avantaj;
Atitudine pozitivă și profesionistă în relațiile cu clienții;
Abilități foarte bune de comunicare și convingere;
Persoană activă, orientată spre rezultat, cu abilități organizatorice și responsabilă.

Compania oferă:

Salariu și alte bonusuri;
Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști;
Instruire și un mediu de lucru modern.

Locul de muncă: mun. Chisinau
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze un CV la adresa de email: Hr.instrumentool@gmail.com. E-mail: Hr.instrumentool@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide