Operator în sala cu cazane

Instituția Publică Centru social regional „Renașterea”
Oraș: Chișinău
Studii: Cursuri
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: 4000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea funcției
1 Scopul general al funcției: asigurarea cu agent termic și apă caldă a Centrului.
2 Sarcinile de bază:
- Verificarea zilnică a stării tehnice a cazanelor, gazgolderului, trasei de alimentare cu gaz și a conductelor de transport apă caldă și agent temic;
- Reglarea temperaturii optime pentru apa caldă și temperatura din Centru în sezonul rece.
3. Atribuțiile de serviciu:
Verificarea zilnică a stării tehnice a cazanelor, gazgolderului, trasei de alimentare cu gaz și a conductelor de transport apă caldă și agent temic:
- să asigurare buna funcționare а cazanelor;
- să asigure reparații minore în caz de necesitatei și să păstreze locul de muncă curat;
- să țină evidența planurilor de activitate a cazangeriei în conformitate cu cerințele legislației;
- să asigure periodic controlul tehnic al cazangerie;
- să economisească agent termic;
- să folosească cu bună credință și numai în scop de serviciu a căilor de acces în timpul serviciului.
Servicii de securitate pentru angajați în caz de necesitate:
- să asigure securitatea beneficiarilor;
- să prevadă și să prevină la maxim posibil securitatea angajaților in caz de pericol ре parcursul îndeplinirii obligațiunilor de serviciu.
4 Responsabilitățile:
- este responsabil de păstrarea utilaului din cazangerie în stare bună de funcționare;
- să păstreze confidențialitatea informației aflate din discuțiile persoanelor beneficiarilor, persoanelor care trăiesc cu HIV/ maladia SIDA;
- să țină evidența corectă а contorului care stabilește cantitatea de gaz rămasă;
- să informeze imediat directorul Centrului despere orice defecțiune tehnică.
Telefon:
068404440
Persoana de contact:
Grigore
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide