Operator dispecerat pază ALARM&CCTVMonitoring | Дежурный мониторинговой станции ALARM&CCTV Monitoring

Allas
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Responsabilități:

Monitoring al sistemelor de securitate și supraveghere video.
Intervenție la alarme și situații de urgență.
Interacțiunea cu serviciile operative și asigurarea comunicării eficiente.
Suport tehnic pentru utilizatorii sistemului de monitoring.
Respectarea procedurilor și standardelor de lucru.

Cerințe:

Cunoașterea limbilor de stat (română) și rusă.
Cunoștințe de bazăPC.
Atenție și perseverență.
Discurs alfabetizat cultural.

Condiții:

Lucru în birou modern.
Training si certificare
Salariu pe card – categoria I 800 lei/tură, categoria II (atestare) 1000 lei/tură;
Program de lucru - în ture.
Pachet social deplin.

Persoanele care întrunesc cerințele menționate, rugăm să expediați CV la adresa job@sec.md sau apelați +373 69 73 33 43. Indicați poziția pentru care aplicați.
Обязанности:

Мониторинг систем безопасности и видеонаблюдения.
Реагирование на сигналы тревоги и нештатные ситуации.
Взаимодействие с оперативными службами и обеспечение эффективной коммуникации.
Техническая поддержка пользователей мониторинговой системы.
Соблюдение процедур и стандартов работы.

Требования:

Знание государственного (румынского) и русского языка.
Базовые навыки работы на компьютере.
Внимательность и усидчивость.
Культурная грамотная речь.

Условия:

Работа в современном офисе;
Обучение и аттестация;
Заработная плата на карточку – I категория 800 лей/смена, II категория (аттестация) 1000 лей/смена;
Рабочий график - по сменам;
Полный социальный пакет.

Лица, соответствующие указанным требованиям, просим присылать свои резюме по адресу job@sec.md или по телефону +373 69 73 33 43. Укажите должность, на которую вы претендуете. E-mail: job@sec.md
+373 69 73 33 43
Telefon:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide