Operator call-centru limba spaniola

NovaData
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 9000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Responsabilități:
- Să realizeze sondaje cu diferite persoane prin intermediul telefonului
- Să înregistreze informația primită  în baza de date
- Să manifeste atitudine profesională și pozitivă la telefon

Cerințe:
- Nivel avansat de vorbire a limbei spaniole
- Cunoștințe generale PC
- Persoană energică și orientată spre rezultat
- Nu se cere experiență în domeniu, compania acordă training-ul necesar

Beneficii:
- Program de lucru full-time (9:00-18:00), Luni-Vineri
- Nivel salarial fix + bonusuri în funcție de performanță
- Trainiguri
-Pauze de ceai, cafea

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail:  hr.novateam@gmail.com
Telefon: 079667172
Persoana de contact:
Eugenia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide