Operator Call Centru (1000$)

ProGroup Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 1000 USD
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Suntem o companie internațională de outsourcing ce caută manager de vânzări.
Dacă ești o persoană responsabilă și dorești să activezi în domeniul vânzărilor ești bine venit.
Cerințe:

cunoașterea limbii române, italiene, franceze, la nivel avansat/bilingv;
abilități în comunicare;
responsabilitate;
cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator;
*prezența experienței reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.

Responsabilități:

conducerea unei discuții asertive cu clientul;
consultarea clienților;
acordarea unei descrieri detaliate și atrăgătoare a serviciilor prestate;
dezvoltarea unei relații de afaceri cu clientul;
determinarea nevoilor clienților.

Ce oferim:

salariu de 1000$ + sistema de bonusare;
program de lucru atrăgător (L/V, 10:00-19:00);
birou confortabil;
colectiv tânăr și prietenos;
instruire achitată;
bază de clienți fierbinte;
oficiu în centrul orașului;
contract de muncă oficial;
posibilitate de dezvoltare în plan profesional.

*Compania noastră organizează lunar petreceri tematice și loterii.
Pentru informații mai trimiteți CV-ul la adresa: manager.hr.md@gmail.com.
E-mail: manager.hr.md@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide