Office manager

La Studio 13
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 6000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Office Manager Creativ

Responsabilități:

-Executarea lucrărilor de secretariat;
- Organizarea și întreținerea spațiilor de birouri;
- Comunicarea cu clienții într-o manieră politicoasă și profesionistă, receptivitate și acționare imediată la necesitățile și solicitările clienților
- Informarea promptă a administratorului referitor la schimbările necesare, actualizările și situațiile întîmpinate cu clienții;
- Preluarea apelurilor de la clienți și efectuarea apelurilor de ieșire;
- Organizarea, planificarea și coordonarea activității individuale,
- Prezentarea, promovarea produsului companiei în reţele sociale, completarea datelor în sistem (CRM);
- Instruirea continuă și ridicarea calificării personale;

Cerințe:
- Persoană responsabilă, dinamică, punctuală, comunicabilă.
- Cunoaşterea limbilor: română, rusă;
- Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel, Internet;
- Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;
- Abilități excelente de comunicare interpersonală, scrisă și verbală
- Organizare a spațiului de lucru;
- Experiența de lucru cu CRM-uri va constitui un avantaj;
- Experiența de lucru anterioară nu este necesară;

Condiții:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu motivant;
- un colectiv tînăr și unit;
- program de lucru: luni-vineri. 12:00 -20:00
Amplasarea Chisinau sector Buiucani, str. Alba Iulia 75, etajul 3.

Candidații care corespund tuturor cerințelor enumerate sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit în mod obligatoriu de o fotografie la adresa electronică de mai jos. CV-urile fără fotografie nu vor fi luate în considerare!

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: muzicstudio13@gmail.com
Telefon:
079444495, 022-067777013
Persoana de contact:
Doina Alexandra
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide