Montator(oare) imagine

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania noastră caută un montator imagine talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre din Serviciul de marketing și vânzări.
Responsabilități:

Editarea și post-producția de materiale publicitare video pentru clienții Companiei
Colaborarea cu colegii și clienții pentru a înțelege nevoile și cerințele clienților și a realiza materiale publicitare personalizate
Respectarea termenelor limită și a standardelor de calitate ale Companiei

Cerințe:

Experiență minimă în editarea video
Cunoștințe de utilizare a software-urilor de editare video/audio
Creativitate și abilitatea de a găsi soluții eficiente pentru problemele întâmpinate
Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții

Beneficii:

Angajare oficială
Salariu stabil
Un mediu de lucru proactiv
Oportunități nelimitate de dezvoltare personală și profesională

Dacă sunteți interesat (ă) de această ofertă de lucru, vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail angajare@trm.md, pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de telefon: 022 721 866, 0672 56 740
Vă rugăm să luați în considerare că doar candidații selectați vor fi contactați. E-mail: angajare@trm.md
Telefon: 022 721 866, 0672 56 740
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide