Montator ascensoare (posibil fără experiență)

BASLIFT
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 17000 Până la 45000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajăm:
Montator ascensoare electrice

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii cu întreg pachet social;
- salariu motivant și achitat la timp de la 17000 lei;
- instruire pentru noii angajați;
- experiență de muncă într-o companie stabilă cu colectiv receptiv.

Responsabilități:
- executarea lucrărilor de montaj a ascensoarelor.

Cerințe:
- experiență anterioară într-o poziție similară sau în electricitate constituie un avantaj;
- responsabilitate, disciplină;
- capacitate de învățare.
Program: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri).

Expediați CV-ul la adresa electronică: prohr.client@gmail.com specificînd în subiectul mesajului denumirea poziției vacante „Montator ascensoare electrice” sau pentru detalii - tel. 060668801 sau la nr. 0601 47 470
Telefon:
060147470
Persoana de contact:
Tatiana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide