Менеджер по продажам (профессиональное оборудование) | Manager vânzări (echipament profesional)

HoReCa Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
МЫ ПРЕДЛАГАЕМ ВАМ:

достойная заработная плата;
официальное трудоустройство;
полный социальный пакет;
корпоративное обучение;
служебная машина для рабочих поездок;
помощь при всех рабочих затруднительных ситуациях;
возможность профессионального и карьерного роста;
работу в дружном и целеустремленном коллективе;
график работы: понедельник - пятница, с 9:00 ч. до 18:00 ч.

ТРЕБОВАНИЯ:

опыт работы по профилю от 2-х лет не менее;
работоспособность, системность, ответственность, внимательность;
владение государственным, русским, английский приветствуется;
образование: высшее.

Наши будущие специалисты:

общительны, неконфликтны;
готовы быстро обучаться;
способны решать нестандартные технические задачи, инициативны, нацелены на результат;
обладают оптимизмом и активной жизненной позицией, уверенные пользователи ПК), 1C.

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ:

продажа продукции и услуг компании;
работа с клиентской базой и поиск потенциальных клиентов;
осуществление коммерческих переговоров и заключение договоров;
консультирование клиентов по ассортименту технологического оборудования для объектов общественного питания;
выстраивание и поддержание долгосрочных отношений с имеющимися и потенциальными клиентами;
ведение рабочей и отчетной документации.

VĂ OFERIM:

salariu decent;
angajare oficială;
pachet social complet;
training corporativ;
autoturism de serviciu;
asistență în toate situațiile dificile de muncă;
oportunitate de dezvoltare profesională și dezvoltare a carierei;
lucru într-o echipă prietenoasă și ambițioasă;
program de lucru: luni - vineri, de la 9:00 la 18:00.

CERINȚE:

experiență de lucru în același domeniu de minim 2 ani;
eficienţă, consecvenţă, responsabilitate, atenţie;
cunoașterea limbii de stat, rusă și engleză este binevenită;
studii superioare.

Viitorii noștri specialiști sunt:

sociabili, non-conflictuali;
gata să învețe rapid;
capabili să rezolve probleme tehnice non-standard, proactivi, concentrați pe rezultate;
optimiști și au poziție de viață activă, utilizatori avansați de PC), 1C.

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

vânzarea produselor și serviciilor companiei;
colaborarea cu baza de clienți și căutarea potențialilor clienți;
implementarea negocierilor comerciale și încheierea de contracte;
consilierea clienților cu privire la gama de echipamente tehnologice pentru unitățile de alimentație publică;
construirea și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții actuali și potențiali;
întreținerea documentației de lucru și de raportare.

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме по адресу: info@horecagrup.md.

В CV обязательно указать должность, на которую претендуете. E-mail: info@horecagrup.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide