Medic stomatolog

SWEET SMILE
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Clinica noastră stomatologică este în căutarea unui Medic Stomatolog specializat în Chirurgie și unui Medic Stomatolog specializat în Tratament Terapeutic.

Dacă ai terminat rezidențiatul în stomatologie cu specializare în chirurgie dento-alveolară, parodontologie, pedodonţie, te invităm să ni te alături. Suntem în căutarea unor medici entuziaști care să contribuie la oferirea de servicii dentare de calitate.

Cerințe:
Absolvirea rezidențiatului cu specializare în e profil;
Abilități de comunicare și lucru cu pacienții;
Flexibilitate în program, inclusiv disponibilitatea de a lucra weekenduri.

Responsabilități:
Diagnosticarea și tratamentul afecțiunilor dentare;
Realizarea procedurilor chirurgicale sau terapeutice;
Menținerea dosarelor medicale ale pacienților;
Consilierea pacienților despre igiena orală.

Beneficii:
Salariu competitiv și beneficii de sănătate;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru profesionist și colegi dedicați.
Alătură-te echipei noastre!
Trimite CV-ul tău la adresa de email: sweetsmiledentclinic@gmail.com. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Telefon:
060459763
Persoana de contact:
Diana;
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide