Media Manager

Panda Tur
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Coordonarea și gestionarea relațiilor cu bloggerii și influencerii pentru promovarea brandului.
Planificarea și implementarea strategiilor de publicitate pe platformele TV, radio și altele.
Negocierea și achiziționarea spațiilor publicitare în funcție de bugetul și obiectivele campaniilor.
Dezvoltarea și menținerea parteneriatelor cu diverse canale media pentru a asigura expunere corespunzătoare a brandului.

Noi oferim:

Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri.
Dezvoltare profesională continuă.
Echipa tânără, prietenoasă.
Birou în centrul Chișinăului.
Evenimente corporative.
Reduceri la biletele de călătorii.
Beneficii non-financiare.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@pandatur.md, menționând în subiectul mesajului "Media Manager". E-mail: hr@pandatur.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide