Мастер-приемщик в автосервис - jetour

Автоцентр JETOUR
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 12000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Вакансия: Мастер-приемщик в автосервис Jetour

О компании:
Jetour — ведущий автомобильный бренд, постоянно стремящийся к высшему качеству и инновациям. Наш автосервис ищет опытного мастера-приемщика, готового присоединиться к нашей динамичной команде.

Обязанности:
-Прием и консультирование клиентов по техническим вопросам
-Оценка технического состояния автомобилей
Формирование заказов на ремонт и обслуживание
-Взаимодействие с механиками и другими специалистами для определения объема работ
-Оформление документации по приему-передаче автомобилей

Требования:
-Опыт работы в аналогичной должности не менее 1 года
-Знание технических аспектов автомобилей
-Отличные коммуникативные и навыки обслуживания клиентов
-Знание программы учета заказов (приветствуется)
-Ответственность и ориентированность на результат

Мы предлагаем:
-Конкурентоспособную заработную плату и систему бонусов
-Профессиональное развитие и обучение
-Дружелюбный коллектив и комфортные условия работы
-Возможность карьерного роста в успешной компании

Если вы готовы принять вызов и стать частью нашей успешной команды, отправьте свое резюме по адресу sales@jetour.md. В теме письма указывайте "Мастер-приемщик Jetour".

Jetour — ваш путь к профессиональному успеху в автомобильной индустрии!

Despre Companie:
JETOUR - este un brand auto de top, mereu în căutarea calității superioare și a inovațiilor. Service-ul nostru auto caută un maestru receptor experimentat, gata să se alăture echipei noastre dinamică.

Responsabilități:
-Primirea și consultarea clienților cu privire la aspectele tehnice
-Evaluarea stării tehnice a autovehiculelor
-Formularea comenzilor pentru reparații și întreținere
-Colaborarea cu mecanicii și alți specialiști pentru determinarea volumului de lucrări
-Întocmirea documentației pentru predarea și primirea autovehiculelor

Cerințe:
-Experiență de lucru într-o poziție similară de cel puțin 1 an
-Cunoștințe despre aspectele tehnice ale autovehiculelor
-Abilități excelente de comunicare și de servire a clienților
-Cunoștințe în utilizarea programelor de gestionare a comenzilor (constituie un avantaj)
-Responsabilitate și orientare către rezultate

Oferim:
-Salariu competitiv și sistem de bonusuri
-Dezvoltare profesională și formare
-Colectiv prietenos și condiții de lucru confortabile
-Oportunități de avansare într-o companie de succes
-Dacă sunteți pregătit să acceptați provocarea și să deveniți parte a echipei noastre de succes, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa sales@jetour.md. În subiectul e-mailului, vă rugăm să specificați "Maestru Receptor Jetour".

Jetour — calea dvs. către succesul profesional în industria auto!
Telefon:
068811888
Persoana de contact:
Veaceslav
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide