Маркетинговый ассистент по контенту и smm

GRADALOGISTIC SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 8000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Название должности: Маркетинговый ассистент по контенту и SMM

Обязанности:
-Холодные звонки
-Создание контента
-Помощь в управлении аккаунтами в социальных сетях
-Помощь в разработке и проведении маркетинговых кампаний на различных платформах
-Помощь в анализе данных, таких как отслеживание показателей эффективности кампаний
-Отслеживание тенденций в отрасли
-Поддержка основных задач графического дизайна
-Помощь в создании и отправке маркетинговых электронных писем
-Помощь в выполнении административных обязанностей, связанных с маркетинговыми проектами
-Помощь в маркетинговых исследованиях
-Сотрудничество с коллегами из различных отделов

Требования к соискателям:
-Опыт работы не обязателен
-Опыт SMM или создание контента будет преимуществом
-Желательно образование в сфере Бизнес и управление, Маркетинг и/или Логистика
-Владение русским и румынским языками на уровне C1, знание английского языка будет преимуществом
-Уверенный пользователь MS Office и Google Suite

Преимущества:
-Возможность карьерного роста
-Возможность корпоративного обучения

Компания гарантирует:
-фиксированную часть зарплаты + премии
-стабильный график работы Пн. - Пт. с 8:30 до 17:30
-официальное трудоустройство, полный социальный пакет

Кандидаты, владеющие английским языком на уровне C1, будут рассмотрены в отдельном порядке с возможностью проведения переговоров о начальном уровне заработной платы.

Denumirea funcției: Asistent de marketing pentru conținut și SMM

Responsabilități:
-Apeluri telefonice reci
-Crearea de conținut
-Asistență în gestionarea conturilor pe rețelele sociale
-Asistență în dezvoltarea și implementarea campaniilor de marketing pe diferite platforme
-Asistență în analiza datelor, cum ar fi urmărirea performanței campaniilor
-Monitorizarea tendințelor din industrie
-Susținerea principalelor sarcini de design grafic
-Asistență în crearea și trimiterea de e-mailuri de marketing
-Asistență în îndeplinirea sarcinilor administrative legate de proiectele de marketing
-Asistență în cercetările de marketing
-Colaborare cu colegii din diferite departamente

Cerințe pentru candidați:
-Experiența de lucru nu este obligatorie
-Experiența în SMM sau crearea de conținut va fi un avantaj
-Preferabilă educația în domeniile Business și Management, Marketing și/sau Logistică
-Cunoașterea limbilor rusă și română la nivelul C1, cunoașterea limbii engleze va fi un avantaj
-Utilizator proficient de MS Office și Google Suite

Beneficii:
-Oportunitate de avansare în carieră
-Posibilitatea de formare corporativă

Compania garantează:
-Parte fixă a salariului + bonusuri
-Program de lucru stabil Luni - Vineri, de la 8:30 la 17:30
-Angajare oficială, pachet social complet

Candidații care vorbesc limba engleză la nivelul C1 vor fi evaluați în mod separat, cu posibilitatea de a negocia nivelul salariului inițial.
Telefon:
069590019
Persoana de contact:
Киселева Марина
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide