Manager vanzari piese auto (18.000 - 30.000 lei)

Magazin Piese Auto
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 18000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii superioare sau medii (formare specializată sau studii suplimentare a constructiei masinei ar constitui un avantaj).
Experienta intr-o pozitie similara (vanzari de piese auto), sau service si reparatii auto.
Este necesara cunoastere buna a pieselor si constructia auto.
Lucrul cu cataloage electronice.
Cunoașterea 1C.
Utilizator de PC sigur.
Cunoștințe despre produsele software MS Office (Excel, WORD).
Intenție, dorință de a învăța și de a se dezvolta.
Bune abilități de comunicare (capacitate de a stabili contact cu diferite persoane, capacitatea de a identifica nevoile clientilor).
Atentie la detalii, organizat.
Gandire analitică.

Responsabilitati:

Recepția și procesarea comenzilor clienților: selecția, căutarea, vânzarea de piese auto.
Consultatii telefonice.

Conditii de lucru:

Program: Luni - Vineri de la 8:30 la 17:30, Sâmbătă de la 8:30 la 14:00.
Plata la timp.
Pachet oficial de angajare și social.
Depozitarii sunt in spate, lucrați doar ca manager vânzări.
Poziția este deschisă datorită creșterii și extinderii companiei.
Oferim conditii bune pentru specialisti calificati.
Salariul constă dintr-un salariu de baza decent și procent din vânzările personale (există posibilitatea de a influența nivelul propriului venit).
Oportunități de dezvoltare profesională și de realizare a potențialului, job interesant într-o companie stabilă și în dezvoltare.
Telefon mob.: 068318195
Telefon:
068318195
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide