Manager vânzări articole și instalații sanitare

Ecosanteh
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania invită un manager de vânzări experimentat în domeniul instalațiilor sanitare. Căutăm specialiști energici, pregătiți să desfășoare activități intense și să atingă obiectivele stabilite.

Cerințe:

Experiență de lucru de cel puțin 1 an în calitate de manager vânzări. În cazul lipsei experienței de lucru, oferim training.
Cunoștințe despre gama de echipamente sanitare, inclusiv boilere, pompe, radiatoare, canale de ventilație etc., sau disponibilitatea de a fi instruit în acest domeniu.
Abilități de comunicare, perseverență, inițiativă și responsabilitate.
Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul instalațiilor sanitare.
Disponibilitate pentru deplasări de serviciu.

Responsabilități:

Atragerea de clienți noi și dezvoltarea bazei de clienți.
Desfășurarea negocierilor cu liderii din industrie.
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite.
Abilitatea de a învăța rapid.
Lucrul în echipă.

Oferim:

Pachet social standard.
Salariu atractiv, începând de la 20,000 de lei.
Mașină de serviciu.
Program de lucru 5/2.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre prietenoase și să vă dezvoltați împreună cu noi, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa noastră de e-mail sau să ne contactați la numărul de telefon indicat. E-mail: hr@ecosanteh.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide