Manager (responsabil de iso22000/fssc)

FLV ASCENT SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Flv-ascent

Fabrica de producere a uleiurilor esentiale din or.Singerei com. Chiscareni sat. Nicolaevca anunta deschiderea postului vacant de:

Manager (responsabil de ISO22000/FSSC)

Responsabilitati:
- Respectarea si aplicarea cerințelor standardelor ISO 22000:2018, politicilor și procedurilor sistemului de management al siguranței alimentelor, în conformitate cu schema FSSC 22000.
- Organizarea, asigurarea controlului stocului de mărfuri la depozit; asigurarea gestiunii si miscarii stocului/stocurilor de marfa;
- Efectuarea inventarierii stocurilor de marfuri;
- Raportarea despre stocuri conducerii firmei;
- Efectuarea operatiuni de intrare in stoc a marfii;
- Recepționarea marfurilor conform actelor contabilor și întocmirea documentelor de recepție a mărfii în depozit;

Cerințe:
- Cunostinte PC, Word, Excel
- Cunostinte in domeniul legislativ
- Cunoașterea limbii române și ruse, l.engleza – avantaj;
- Studii superioare/ medii;
- Persoană responsabilă, punctuala, cu initiativa.

Oferim:
- Salariul – de la 10000 lei
- Regim de muncă: de la 8:00-17:00.
- Conditii moderne de munca.
- Locul de munca: r-nul Singerei, com. Nicolaevca (Fabrica de producere)

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: resurse.umane@flavascent.md
Mobil 076617777
Telefon:
076617777
Persoana de contact:
Dogoter Vladislav
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide