Manager logistică la producere de garduri și plasă metalică în Ungheni

Perselect Company
Oraș: Ungheni
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea postului:
Suntem în căutare de Manager logistică pentru o companie specializată în producerea de garduri și plasă metalică din Ungheni. Programul de lucru este de luni până vineri, orele 9:00-18:00.

Cerințe față de candidat:
- Experiență de lucru în domeniul logistic;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Abilități excelente de organizare și planificare;
- Abilitatea de a conduce o echipă din 3 persoane (2 şoferi şi 1 depozitar);
- Abilitatea de a gestiona și rezolva problemele legate de logistică.

Responsabilitățile candidatului:
- Să organizeze cursele de distribuție a mărfurilor companiei către reselleri.
- Să aibă grijă de starea tehnică a mașinilor.
- Să planifice controalele periodice de prevenire și să organizeze reparațiile, pe măsură ce apar.
- Să asigure achizițiile companiei și să organizeze livrarea lor în depozite.

Pentru a aplica la acest post, vă invităm să trimiteți CV-ul pe e-mail: perselect7@gmail.com.
Telefon de contact: 060399901.
Telefon:
060399901
Persoana de contact:
HR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide