Manager în Turism

Travel Express
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Oferim:

condiții bune de muncă într-un birou confortabil situat pe strada Grigore Vieru (sectorul Rîșcani);
angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social;
salariu plătit fără întîrzieri de la 10 000 lei (care va crește treptat în funcție de performanțele obținute);
instruire complexă și oportunități de dezvoltare profesională (traininguri, seminare cu participarea specialiștilor în domeniu);
posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tînără, unită și mereu bine dispusă.
Info Tur ( Maldive, Turcia, Egypt, Europa...).

Responsabilitățile postului:

analiza pieței și elaborarea ofertelor comerciale;
încheierea contractelor;
perfectarea documentelor;
asigurarea executării comenzilor plasate;
menținerea relațiilor cu clienții existenți și identificarea clienților noi.

Cerințe față de candidat:

exprimare corectă în limbile română și rusă;
abilități de comunicare, atitudine binevoitoare;
capacitate de învățare;
responsabilitate, punctualitate;
rezistență la stres.

Nu ne interesează experiența ta, ci atitudinea!
Expediaza CV tau pe adresa de email: dmitriuri@gmail.com. E-mail: dmitriuri@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide