Manager de oficiu

NANU MARKET SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinţe:

Studii superioare - preferabil în unul dintre domeniile:(economie, drept, business şi administrare, administraţie publică);
Experienţa de muncă pe un post similar de la 1 an;
Cunoştinţe de operare PC - nivel avansat;
Cunoştinţe de limba rusă şi limba română - la nivel conversaţional;
Cunoştinţe de utilizare a Pachetului MicroSoft Office (Word, Excel) - nivel avansat;
Programul de lucru: 08:00 - 18:00, de Luni până Vineri.

Responsabilităţi:

Formarea vizuala a ofertelor promoționale, lichidare, individuale la cerere;
Actualizarea saptamanala a price-listului pentru echipa de vanzari;
Depistarea erori, lipsa de date in price (articol, brand, denumire, grupe) si corectarea acestora;
Studiu comercial la cererea superiorului pe o anumită grupă de marfa, prin intermediul managerilor regionali;
Actualizarea zilnică a rezultatelor pe vanzari a managerilor regionali;
Analiza produselor fără mişcare, formarea listelor după criteriile prestabilite.

Beneficii:

Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
Reduceri la toate brandurile companiei;
Angajare oficială şi pachet social deplin.

Locul de muncă se află pe: str. Constructorilor nr. 1.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contacteze la următoarul număr de telefon: +37362193193.
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate. E-mail: angajare@nanu.md
+373 62 193 193
Telefon:
+37362193193
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide