Lucrător la utilizarea cioburilor din sticlă (lucru temporar)

Vetropack
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internațională Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan internațional de soluții pentru ambalajele din sticlă.

Descrierea jobului

Aruncarea cioburilor din sticlă
Grafic de lucru in zi, orele de lucru: de la 07:00-15:00

Condiții de muncă

Contract pe perioada de 1-2 luni (lucru temporar)

Beneficii

Contract oficial
Acces la cantina
Transport de serviciu (Centru, Botanica, Rișcani, Ciocana)

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa hr.md@vetropack.com.
Sau să ne contacteze la numărul de telefon 079044301.
*Prin aplicare, vă exprimați acordul privind procesarea datelor Dumneavoastră cu caracter personal și păstrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicării.
Telefon:
079044301
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide