Librar in libraria din Anenii Noi

Libraria Centrala Anenii Noi
Oraș: Anenii Noi
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Ești pasionat de lectură? Îți place arta și frumosul? Te așteptăm în echipa noastră.
Cum ar trebui sa fii pentru a te integra perfect în echipă?
- Să știi să zâmbești; Clientul întâlnit cu un zâmbet neaparat va reveni.
- Să îți placă să citești; Faptul că iubești cărțile constituie un avantaj mare.
- Să îți placă să fii la curent cu ultimele apariții editoriale;
- Să fii o persoană ordonată și punctuală;
- Să fii sociabil; Trebuie să te simți în largul tău când lucrezi cu clienții;
- Să cunoști atât limba română, cât și limba rusă;
- Să ai studii în orice domeniu relevant.
Care vor fi responsabilitățile tale?
- Să oferi consultanță cu privire la alegerea cărților, articolelor de birotică, etc;
- Să te asiguri prin atitudine și comportament că toți vizitatorii librăriei au parte de o experiență plăcută;
- Să etichetezi și să expui produsele pe rafturi;
- Să urmărești activ stocurile solicitând completări la articolele de care este nevoie.
Ce îți oferim noi?
- Angajare oficială, pachet social complet;
- Salariu stabil, sistem de bonusuri;
- Program de muncă: 8 ore;
- Experiență profesională într-o echipă prosperă și prietenoasă;
- Mediu de lucru dinamic și provocator.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail:
hr.cartea@gmail.com
Telefon:
079412094
Persoana de contact:
Aliona
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide