Lacătuș în Secția de Producție

Vitra SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Confecționarea și asamblarea pieselor metalice necesare pentru producția de rafturi.
Utilizarea echipamentelor și mașinilor de prelucrare a metalelor pentru a obține produse conforme specificațiilor.
Măsurarea și verificarea calității pieselor confecționate.
Participarea la procesele de sudură, tăiere și îndoire conform cerințelor tehnice.
Asigurarea respectării standardelor de siguranță și calitate în întreaga producție.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul lacătușeriei sau al prelucrării metalelor.
Abilități de sudură și operare a echipamentelor specifice.
Cunoașterea tehnicilor de măsurare și verificare a calității.
Capacitatea de a interpreta și de a lucra după desene tehnice.
Atitudine responsabilă și atenție la detalii.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă.
Beneficii suplimentare, inclusiv bon de masă.
hr@vitra.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide