Key Account Manager

Videosecurity
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 12000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Обязанности:

Обработка входящих обращений.
Продажа товаров или услуг через онлайн-каналы.
Проведение консультаций для потенциальных клиентов.
Объяснение преимуществ продукции.

Необходимые профессиональные знания и навыки:

Развитые коммуникативные навыки и умение убеждать.
Свободное владение русским и румынским языками.
Навыки эффективного общения и убеждения.
Способность эффективно общаться с клиентами и убедительно объяснять преимущества продукции.
Среднее/высшее образование
Опыт работы минимум 2 года в сфере корпоративных продаж.

Личные качества:

Организаторские способности.
Умение эффективно управлять временем.
Опыт обработки заказов и координации процессов.

Мы предлагаем тебе:

Работу в перспективной Компании с большим будущим;
Опытных наставников, которые помогут тебе включиться в работу;
Реальные возможности для карьерного и финансового роста;
Транспорт и корпоративную связь;
Полный рабочий день в ультрасовременном офисе в центре города;
И самое главное заботу о тебе и твоей семье.

Добро пожаловать в компанию VideoSecurity!!!
Отправь свое CV с фото по адресу: hr@sequritygroup.md.
Отобранные кандидаты будут приглашены на собеседование.
Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting!

Responsabilități:

Gestionarea solicitărilor primite.
Vânzarea produselor sau serviciilor prin canale online.
Furnizarea de consultanță clienților potențiali.
Explicarea avantajelor produselor.

Cunoștințe și abilități profesionale necesare:

Abilități dezvoltate de comunicare și persuasiune.
Limba rusă și limba română la un nivel avansat.
Abilități de comunicare și persuasiune eficiente.
Capacitatea de a comunica eficient cu clienții și de a explica în mod convingător avantajele produselor.

Educație și experiență necesară:

Studii medii/superioare.
Experiență de minim 2 ani în domeniul vânzărilor corporative.

Calități personale:

Abilități organizatorice.
Capacitatea de a gestiona eficient timpul.
Experiență în procesarea comenzilor și coordonarea proceselor.

Oferim:

Loc de muncă într-o companie promițătoare cu un viitor mare.
Mentorat de la profesioniști experimentați care te vor ajuta să te integrezi în activitate.
Oportunități reale pentru dezvoltare profesională și financiară.
Transport și comunicații corporative.
Program de lucru flexibil într-un birou ultramodern situat în centrul orașului.
Și cel mai important, grijă pentru tine și familia ta.

Bine ai venit în echipa VideoSecurity!!!

Trimite CV-ul tău cu fotografie la adresa: hr@sequritygroup.md.

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Abonează-te la canalul nostru de Telegram pentru a fi la curent cu toate ofertele noastre de angajare: https://t.me/sequrity_recruting! E-mail:
hr@sequritygroup.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide