Inginer Tehnic în Industria Alimentară (Echipamente de Panificație și Patiserie)

Rodals
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Despre Noi:
Suntem o companie lideră în industria alimentară, specializată în furnizarea de echipamente de panificație și patiserie de calitate superioară. Cu o tradiție îndelungată și o echipă dedicată, căutăm să consolidăm echipa noastră printr-un Inginer Tehnic talentat și pasionat.
Responsabilități:

Efectuarea instalației, punerii în funcțiune și service-ului pentru echipamentele de panificație și patiserie.
Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice într-un mod eficient.
Consultarea clienților cu privire la specificațiile tehnice ale echipamentelor.
Dezvoltarea și implementarea planurilor de întreținere preventivă.
Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări și clienți pentru a asigura satisfacția acestora.
Testarea și validarea noilor echipamente.
Coordonarea și controlul proceselor la service centru.

Cerințe:

Diplomă de studii superioare în domeniul tehnic (Inginerie Mecanică, Electrică sau asemănător).
Experiență anterioară în service și mentenanță a echipamentelor de panificație și patiserie.
Cunoștințe solide în domeniul electric, mecanic și electronic.
Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor.
Orientare către detalii și respectarea termenelor limită.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
Permis de conducere categoria B și C și disponibilitate pentru deplasări.
Cunoașterea limbii române și ruse.
Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu: scris și vorbit.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanțe.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și stimulant.

Dacă sunteți pasionat de industria alimentară și aveți experiență în vânzări, vă invităm să vă alăturați echipei noastre. Trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa resurseumane@rodals.md.
Vă mulțumim pentru interesul acordat! Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem profesioniști motivați și dornici să contribuie la succesul nostru continuu în industria alimentară. E-mail:
resurseumane@rodals.md
Telefon: 078444488
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide