Hamali

Beermaster
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe față de candidat:
Căutăm Hamali responsabili și dornici să se alăture echipei noastre. Candidatul ideal va îndeplini următoarele cerințe:

Capacitate de lucru fizic intens.
Disponibilitate la program de lucru flexibil.
Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiuni.
Atitudine pozitivă și orientare către clienți.

Descrierea postului:
În calitate de Hamal, veți avea un rol esențial în susținerea eficientă a operațiunilor noastre. Responsabilitățile dvs. includ:

Manipularea și transportul mărfurilor în mod sigur și eficient.
Descărcarea și încărcarea vehiculelor de transport.
Asigurarea integrității și securității mărfurilor.
Respectarea regulilor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Oferim:

Angajarea conform Codului Muncii din Republica Moldova.
Salariu competitiv.
Oportunități de avansare în carieră.
Instruirea candidatului.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre și să vă dezvoltați cariera ca Hamal, vă invităm să aplicați.
Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa noastră.
Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să explorăm împreună această oportunitate de carieră în domeniul serviciilor de transport și manipulare de mărfuri. E-mail: beermastergroup@yahoo.com
Telefon: 078212179
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide