Fotograf - videograf

Magnum Clinic
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Clinica noastră de chirurgie plastică și stomatologie caută un fotograf-videograf talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre medicale. Dacă ai experiență în acest domeniu și ești pasionat de domeniul medical, aceasta poate fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilitățile tale vor include:
- Realizarea de fotografii și videoclipuri de înaltă calitate pentru a documenta procedurile chirurgicale și rezultatele post-operatorii.
- Editarea imaginilor și a videoclipurilor pentru a crea conținut final de calitate.
- Colaborarea cu medicii și personalul medical pentru a planifica și a realiza sesiuni foto și video pentru diferite proceduri chirurgicale și tratamente stomatologice.
- Administrarea și organizarea bazei de date de imagini și videoclipuri, asigurându-te că toate materialele sunt stocate în mod corespunzător și sunt accesibile pentru echipa medicală.
- Monitorizarea noilor tendințe și tehnologii în domeniul fotografiei și videografiei pentru a asigura o calitate înaltă a conținutului creat.

Cerințe:
- Experiență anterioară în fotografiere și videografie, de preferat în domeniul medical sau într-un domeniu similar.
- Cunoștințe solide de utilizare a echipamentelor și software-urilor de fotografiere și videografie.
- Abilități de editare avansate în programe precum Adobe Photoshop, Adobe Premiere sau alte software-uri similare.
- Abilități excelente de comunicare și colaborare pentru a lucra eficient cu medicii și personalul medical.
- Abilitatea de a respecta confidențialitatea și de a proteja informațiile medicale sensibile.
- Atitudine pozitivă, creativitate și atenție la detalii.

Dacă îndeplinești cerințele de mai sus și ești pasionat de fotografiere și videografie în domeniul medical, te invităm să aplici la această poziție. Te așteptăm să ne trimiți CV-ul și portofoliul tău de lucru la adresa de e-mail - magnum.clinica@gmail.com. Vom contacta candidații selectați pentru interviuri. Mulțumim!
Telefon:
068441170
Persoana de contact:
Anastasia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide