Fotograf de produs

Schimbator Studio
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Suntem în căutarea unui fotograf de produs talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți o pasiune pentru fotografia de calitate, vă așteptăm cu brațele deschise.
Responsabilitățile dumneavoastră vor include:

Fotografierea produselor în studio dedicat sau în locații exterioare, în funcție de cerințe.
Crearea de imagini de înaltă calitate, care să pună în evidență caracteristicile și detaliile produselor.
Asigurarea că culorile, compoziția și iluminarea sunt perfecte pentru fiecare produs în parte.
Editarea și retușarea imaginilor pentru a le aduce la nivelul de calitate necesar pentru promovare și publicitate.
Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a înțelege cerințele și direcția campaniilor publicitare.
Menținerea unui flux de lucru eficient și respectarea termenelor limită.

Cerințe pentru candidați:

Experiență demonstrată în fotografie de produs, cu portofoliu reprezentativ.
Cunoștințe solide în utilizarea echipamentului de fotografiere profesional și a software-ului de editare foto.
Abilități excelente de compoziție, iluminare și retușare foto.
Creativitate și atenție la detalii.
Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii.
Flexibilitate în a adapta stilul fotografic în funcție de cerințele specifice ale produselor.

Dacă sunteți pasionat de fotografia de produs și doriți să vă dezvoltați cariera într-un mediu dinamic și plin de oportunități, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.
Ne angajăm să vă oferim suport și resurse pentru a vă dezvolta abilitățile și pentru a vă ajuta să contribuiți la succesul nostru continuu în fotografie comercială și advertoriale. Veniți să faceți parte din echipa noastră și să ajutați la crearea unor imagini care să captiveze și să inspire!
Salariu 15000 MDL +bonusuri E-mail: hr@schimbator.com
Telefon: 079553554
Telefon:
079553554
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide