Expert riscuri în Chișinău

PRIMA FINANȚARE
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe:
- studii universitare în domeniul economic
- experiență de muncă minim 1-2 ani (într-o poziție similară)
- experiență în domeniul analizei afacerii și a rapoartelor financiare
- capacitatea de a identifica, analiza, evita, diminua riscul aferent activității clienților și companiei
- capacitatea de a-și asuma responsabilitatea pentru adoptarea deciziilor aferente riscurilor
- capacități de relevare, intuiție, prudență, inițiativă
- capacități excelente în domeniul managementului timpului
- capacitate de a lucra în echipă
- cunoașterea limbii române și engleze, MS Office, Windows, Internet Explorer

Descrierea jobului:
- analizează și evaluează cererile de credit din punct de vedere al riscului
- ia decizia în conformitate cu politicile de credit ale companiei și în dependență de împuterniciri
- dezvoltă și actualizează periodic procedurile interne de lucru
- participă la procesul de dezvoltare a produselor/serviciilor noi, asigurându-se că principiile managementului riscului sunt aplicate
- pregătește rapoartele necesare solicitate de Management
- oferă suport și instruire colegilor în identificarea riscurilor

Ce beneficii obții?
- salariu motivant
- oportunități extinse de dezvoltare profesională și personală într-o companie sigură și în dezvoltare
- training-uri de specialitate gratuite
- mediu de munca modern și prietenos

Te așteptăm în echipa PRIMA FINANȚARE!
Trimite CV-ul tău la hr@primafinantare.md
Detalii la nr. de telefon 067 704 344
Telefon:
0670770434
Persoana de contact:
Natalia
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide