Director de vânzări

Ecologic Group SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 10000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele organizației.

Supervizarea și coordonarea eficientă a departamentului de vânzări.Identificarea și explorarea oportunităților de afaceri și piețe potențiale.

Monitorizarea și analizarea performanțelor de vânzări și raportarea lor către conducerea superioară.

Gestionarea bugetului departamentului de vânzări și optimizarea resurselor.

Cerințe:
Experiență demonstrată într-un rol similar de conducere în vânzări.
Abilități excelente de comunicare, negociere și conducere.Orientare către rezultate și capacitatea de a dezvolta și implementa strategii eficiente de vânzări.
Studii superioare în domeniul afacerilor, vânzărilor sau o disciplină similară.

Posesor de automobil este de dorit.

Salariu: Se discută la interviu.
Orar de lucru: De la 09:00 la 18:00 în oficiu.
Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail info@ecologic.md sau revină cu un mesaj în privat.

Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu persoanele talentate și motivate să se alăture echipei noastre!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide