Depozitar

Angroset SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe față de candidați:

Experiența cel puțin 1 an constituie un avantaj;
Cunoasterea lucrului la calculator, la nivel de utilizator.
Cunoașterea programului 1C versiunea (reprezintă un avantaj).
cunoștințe de operare PC (Word, Excel, 1C)
Cunoașterea limbilor română și rusă

Responsabilități de bază:

Recepționarea mărfii de la furnizor;
Aranjarea mărfii în depozit;
Pregătirea mărfii pentru livrare la client inbaza facturii.
Colectarea mărfii din depozit în baza comenzii
Monitorizarea și participarea la procesul de eliberarea a mărfurilor de la depozit.
Predarea mărfii clientului, șoferului-expeditor
Experiență relevantă pe o poziție similară (reprezintă un avantaj)

Oferta companiei:

Lucru intr-o companie de top cu experiență de 15 ani.
Salariu motivant și mai mare celui mediu pe piață achitat pina la ziua a 5-ea a fiecarei luni.
Pachet social deplin.
Locul de muncă situat în sectorul Ciocana.

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa hr@sunpack.md, OBLIGATORIU indicând funcția. E-mail: hr@sunpack.md
Telefon: 068222782

Telefon:
068222782
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide