Creator de continut pentru retelele de socializare

Home Italy
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem un showroom de mobila italiana premium si ne aflam în căutarea unui Creator de Conținut pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de conținut pentru retelele de socializare (instagram, facebook, tik tok).
Crearea conținutului vizual, cum ar fi poze si videouri.
Cercetarea și analiza tendințelor din industrie pentru a genera idei de conținut relevante și atractive.
Colaborarea strânsă cu echipele de marketing pentru a asigura coerența și eficacitatea conținutului.

Cerințe:

Experiență anterioară în crearea de conținut, fie ca freelancer sau într-un rol similar.
Abilități de fotografiat, filmare si editare a materialelor.
Creativitate și abilitatea de a genera idei inovatoare.

Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tau și să incluzi exemple relevante ale conținutului pe care l-ai creat anterior.
Mulțumim pentru interesul tău!
Mai multe despre noi poti afla aici:
https://homeitaly.md/ E-mail: hr.homeit@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide