Creator de conținut | Content Creator

Mamico.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Creator de Conținut Video la Mamico - Hai să Creăm Împreună!
Suntem Mamico, magazinul dedicat părinților și copiilor, și suntem în căutarea unui pasionat Maestru al Conținutului Video pentru a se alătura echipei noastre!
Dacă te entuziasmează să creezi conținut captivant care să inspire și să informeze, atunci te vrem alături de noi!
Responsabilități:

Dezvoltarea de videoclipuri inspiraționale și informative despre parenting, produse pentru copii și momente de familie pe platformele sociale precum Instagram, Facebook, TikTok și YouTube.
Editarea videoclipurilor, inclusiv adăugarea de subtitrări pentru o experiență mai accesibilă.
Contribuția la generarea de idei creative pentru conținutul video.

Cerințe:

Abilități de filmare și editare video.
O voce plăcută și un stil captivant de prezentare.
Energie și capacitatea de a rămâne autentic în fața camerei.

* Fără experiență?
Nicio problemă!
Dacă ai dorința și energia necesară, vrem să te cunoaștem. Oferim șansa de a învăța și de a crește alături de echipa noastră dedicată!
Programul de Lucru:

Flexibilitate în program, cu task-uri programate și întâlniri periodice pentru brainstorming și filmări.

Te invităm să ne trimiți portofoliul sau, dacă ești la început de drum, să ne povestești de ce te pasionează acest domeniu.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să împărtășim împreună această călătorie creativă! E-mail: ana.n@mamico.md
Web: www.mamico.md
Telefon:
069046704
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide