Creator de content tiktok

Whitening Laboratory
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De la distanță
Dispuși să angajăm refugiați
Căutăm un creator de conținut TikTok talentat și creativ pentru a produce videoclipuri captivante care promovează produsele noastre de albire a dinților. Candidatul ideal ar trebui să aibă o pasiune pentru social media, să fie la curent cu tendințele TikTok și să fie proactiv.
Responsabilități:
1. Sa creeze conținut TikTok care să promoveze produsele noastre de albire a dinților.
2. Sa cerceteze ultimele tendințe TikTok și sa le încorporeze în conținutul creat.
3. Sa colaboreze cu echipa de marketing pentru a asigura coerența mesajului brandului pe toate platformele.

Cerințe:

1. Experiența de 1+ ani ca creator de conținut TikTok sau într-un rol similar.
2. Abilități puternice de editare video și familiaritate cu software-ul de editare video.
3. Capacitatea de a lucra independent și de a îndeplini termenele limită
4. O pasiune pentru social media și menținerea la curent cu ultimele tendințe

Ce oferim in schimb:
1. Flexibilitate
2. Recompensare per video plus bonusuri per nr de vizualizări.
3. Posibilitatea de a experimenta si de a lucra independent.

Dacă sunteți interesat de acest post, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul, un link către contul dvs. TikTok sau exemple de content creat de dumneavoastră.
Persoana de contact:
Dorina
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide