Cosmetolog

Ador Clinic
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Ador Clinic 2024
Suntem încântați să anunțăm deschiderea unei clinici de segment premium și căutăm un Cosmetolog talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Poziția oferă oportunitatea de a lucra într-un mediu de înaltă calitate, oferind servicii cosmetice de cea mai înaltă calitate pentru clienții noștri select.
Responsabilități:

Evaluarea pielii clienților și oferirea de consultații personalizate pentru a identifica nevoile și preocupările acestora.
Realizarea diferitelor tratamente cosmetice, inclusiv curățarea facială, exfolierea, aplicarea de măști și tratamente anti-îmbătrânire.
Efectuarea tratamentelor de epilare și de îndepărtare a părului, folosind metode variate și tehnici profesionale.
Furnizarea de servicii de îngrijire a pielii corporale, cum ar fi tratamentele de hidratare, exfoliere și înfășurare corporală.
Realizarea tratamentelor de întreținere a unghiilor și a mâinilor, inclusiv manichiura și pedichiura.
Consilierea clienților cu privire la regimul de îngrijire a pielii și a stilului de viață sănătos.
Utilizarea echipamentelor și produselor cosmetice de înaltă calitate pentru a asigura rezultate excelente și siguranță pentru clienți.
Menținerea unui mediu de lucru curat, ordonat și igienic conform standardelor sanitare.

Cerințe:

Diplomă sau certificare în cosmetologie sau într-un domeniu relevant.
Experiență practică în furnizarea diferitelor tratamente cosmetice.
Cunoștințe solide despre diverse tipuri de piele, produse cosmetice și tehnici de îngrijire.
Abilități excelente de comunicare și de relaționare cu clienții.
Creativitate și atenție la detalii în furnizarea de servicii cosmetice personalizate.
Capacitatea de a lucra într-un mediu agitat și de a gestiona eficient programările clienților.
Atitudine pozitivă, profesionalism și pasiune pentru industria frumuseții.

Dacă sunteți interesată și îndepliniți cerințele de mai sus, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. + poza la adresa info.adorclinic@mail.ru.
E-mail: info.adorclinic@mail.ru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide