Consultant vânzări, marketing și relații publice

Unde Digital SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Salariu: de la 10.000-15.000 lei + bonusuri
Noi suntem compania UNDE, o companie cu o creștere rapidă pe piață, lider în industria cumpărării și vânzării de bunuri, suntem în căutarea unei persoane creative și pasionate pentru a se alătura echipei noastre dinamice.
În calitate de Consultant vânzări, marketing și relații publice, vei avea oportunitatea de a contribui la creșterea continuă a afacerii noastre și la extinderea prezenței noastre pe piață.
Căutam o o persoană cu abilități excelente comunicare și dezvoltare a relațiilor cu clienții.
Responsabilități:

Identificarea și contractatrea potențialilor clienți pentru a le prezenta serviciile platformei UNDE.
Negocierea și încheierea contractelor cu clienții.
Convingerea companiilor privind plasarea produselor și serviciilor sale pe platforma UNDE.
Informarea potențialilor membri cu caracteristicile, beneficiile și utilizarea contului pe platforma UNDE.

Cerințe:

Experiență anterioară relevanta într-un rol similar sau în vânzări va constitui un avantaj, dar nu este obligatorie.
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă; cunoașterea limbii engleze ar fi un avantaj.
Abilități puternice de comunicare și persuasiune.
Atitudine proactivă, atenție la detalii și capacitatea de a opera independent.
Înfățișare îngrijită, reprezentativă pentru imaginea corporativă a companie Unde.
Capacitate de a menține o relație pozitivă cu potențialii membri.

De ce noi ?

Vei fi o parte esențială în cadrul unei companii care conduce valul de inovație tehnologică în Moldova.
Vei activa înt-o echipă talentată, dinamică, prietenoasă și vei avea parte de toată susținerea echipei.
Vei avea oportunitatea de a câștiga stimulente generoase de beneficii în funcție de performanțele tale.
Ne pasă de contribuția ta și vom recunoaște eforturile tale prin recompense și apreciere
Oficiul nostru oferă un mediu confortabil, echipat cu tot ce ai nevoie pentru a-ți desfășura munca în cele mai bune condiții.
Salariu: de la 10.000-15.000 lei + bonusuri din vânzări
Fiecare membru al echipei noastre este important pentru echipă, iar succesul nostru depinde de contribuția ta.

Vă mulțumim anticipat pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră! Telefon: +373 78 016 858
Persoana de contact: Natalia Scaian
E-mail: hr@unde.md
Telefon:
+373 78 016 858
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide