Consultant/ă sector nebancar or. Hîncești

OCN FLEX FINANCIAL
Oraș: Hîncești
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Consultant/ă sector nebancar:

Ești în căutarea unei noi provocări în domeniul financiar? Ai venit în locul potrivit, fii parte din echipa noastră și asigură o experiență excepțională pentru clienți!

Responsabilități:

Deservire rapidă și de calitate a clienților.
Oferă informații corecte și detaliate despre produsele și serviciile noastre.
Operațiuni cu numerarul și evidența acestuia.
Introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informațiilor în baza de date.
Contribuie întocmirea dosarelor de credit, respectând reglementările legale și documentele normative.
Preia apelurile telefonice și recontactează clienții, respectând procedurile interne.

Cerințe:

Cunoștințe solide de utilizare a PC-ului (MS Word, MS Excel, MS Outlook).
Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală.
Experiență în interacțiunea cu clienții (constituie un avantaj).
Studii superioare.

Ce îți oferim?

Salariu motivant și bonusuri de performanță.
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
Programe de training și dezvoltare personală.
Oportunități de creștere profesională și dezvoltare în cadrul companiei.
Mediu de lucru plăcut într-o echipă profesionistă, tânără și dinamică.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@flexcredit.md, menționând " Consultant/ă sector nebancar" în subiectul emailului. E-mail: hr@flexcredit.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide