Casier | Operator

Grand Secret
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

competențe de utilizare a aparatului de casă;
cunoștințe în completarea registrului de casă;
experiență anterioară de cel puțin jumătate de an;
experiența în poziția de contabil adjunct (constituie un avantaj);
experiența în evidența personalului (constituie un avantaj);
cunoașterea limbii române.
cunoasterea 1C.

Responsabilități:

primirea mijloacelor bănești oferite de clienți;
utilizarea aparatului de casă;
completarea registrului de casă;
gestionarea facturilor, etc.

Program de lucru: 9.00-18.00 (de luni pînă vineri); 9.00-15.00 (sîmbăta).
Mărimea salariului se va stabili după susținerea probei interviului.

Expediați CV-ul la adresa electronică: moldova70@mail.ru specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați. E-mail: moldova70@mail.ru
069132398
Telefon:
069132398
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide